Tehtud erilahendused   Fratellist lühidalt
   
Kauplused
Hotellid
Baarid, kohvikud, restoranid
Kontorid
Laevad
Teatrid
Muuseumid
Raamatukogud
 

Fratelli Grupi OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tootmistegevust 1995. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on sisustuse valmistamine kaubandusele, hotellidele, kohvikutele-baaridele, muuseumitele, teatritele, kontoritesse.

Kasutame oma toodetes rahvusvahelistele standarditele vastavaid kvaliteetseid materjale ja mööblifurnituure. Meie tehas on sisustatud kaasaegsete, Euroopa standarditele vastavate masinatega. Mööbli valmistamisel kasutame kogemusi, mis on omandatud aastatepikkuse tööga.

Pakume sisustuse projekteerimis- ja montaažiteenust, mille osas on meil laialdased kogemused. Meelsasti teeme koostööd disainerite-sisekujundajatega. 

Fratelli Grupi OÜ juurutas koostöös firmaga BrainTeam OÜ ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ja OHSAS 18001:2007 juhtimissüsteemid. Juhtimissüsteemi juurutamisega soovime süstematiseerida ettevõtte sisemised tegevused ning läbi selle tagada usaldusväärsuse meie klientidele ja partneritele. Juurutamist toetatakse ja kaasrahastatakse EAS Euroopa Liidu Sotsiaalfondist.

Loe edasi...

FRATELLI GRUPI OÜ Idapõllu tee 5 Viimsi vald 74001, Eesti TEL. +372 600 96 00 info@fratelli.ee