Firmast
   
 

Fratelli Grupi OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tootmistegevust 1995. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on sisustuse valmistamine kaubandusele, hotellidele, kohvikutele-baaridele, muuseumitele, teatritele, kontoritesse.

Kasutame oma toodetes rahvusvahelistele standarditele vastavaid kvaliteetseid materjale ja mööblifurnituure. Meie tehas on sisustatud kaasaegsete, Euroopa standarditele vastavate masinatega. Mööbli valmistamisel kasutame kogemusi, mis on omandatud aastatepikkuse tööga.

Pakume sisustuse projekteerimis- ja montaažiteenust, mille osas on meil laialdased kogemused. Meelsasti teeme koostööd disainerite-sisekujundajatega.

Meie valmistatud kaubanduse sisustust kasutavad meie Eesti, Soome, Norra, Rootsi, Läti ja Leedu kliendid. Kaubanduse sisustuse osas oleme valmistanud mööblit elektroonika-, mänguasjade-, ehete-, rõiva- ja kodukaupade kauplustele.

Tehnoloogilised uuendused ja tootearendus tagavad firma arengu, saavutamaks klientide rahulolu. Mis iganes sisustusteemalised soovid teil on, me toodame ja paigaldame teile kõrgekvaliteedilised lahendused kokkulepitud ajaks. Meie peale võib kindel olla.

Võtke meiega ühendust ja küsige lisainfot! Aitame leida lahenduse Teie soovidele ja vajadustele.

 

 FRATELLI GRUPI KVALITEEDI-, KESKKONNA- JA TÖÖTERVISHOIU POLIITIKA

KESKENDUME KLIENDILE
Pakume oma klientidele parimaid lahendusi ja alternatiive. Lähtume oma tegevuses klientide vajadustest ja ootustest ning meie eesmärk on klientide parim ja kiireim teenindus.

VIGADETA  TOODE JA TEENUS
Vastutame tehtud töö eest. Kõigis protsessides on eesmärgiks seatud vigadeta töö teostus ja  kõik tööd teostatakse tähtaegselt.

PIDEV  ARENG
Ettevõtte juhtkond püstitab poliitika elluviimiseks eesmärgid ja tagab nende täitmise kaudu juhtimissüsteemi pideva parendamise. Poliitika täitmiseks arendatakse ja koolitatakse pidevalt kõiki töötajaid.

 KESKKOND MEIE ÜMBER

 Kasutame materjale ja tehnoloogiaid, mis on keskkonnasõbralikud ja reostavad keskkonda võimalikult minimaalselt.   Pöörame suurt tähelepanu töötajate töökeskkonna parendamisele ja tööohutusele.

30.06.09

 

 

 

 

 

FRATELLI GRUPI OÜ Idapõllu tee 5 Viimsi vald 74001, Eesti TEL. +372 600 96 00 info@fratelli.ee